ژل حالت دهنده مو کریستال مدل Fashion Studio حجم 200 میلی لیتر

خرید ژل حالت دهنده مو کریستال مدل Fashion Studio حجم 200 میلی لیتر 

قیمت : 15000 تومان

برند : Crystal

خرید پستی ژل حالت دهنده مو کریستال مدل Fashion Studio حجم 200 میلی لیتر 

قیمت ژل حالت دهنده مو کریستال مدل Fashion Studio حجم 200 میلی لیتر 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

ژل حالت دهنده مو کریستال مدل Fashion Studio حجم 200 میلی لیتر

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

ژل حالت‌دهنده موی کریستال سری « Fashion Studio» از نوع خشک جهت تثبیت‌کردن حالت مو در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته است. این محصول حاوی عصاره‌ی آلوئه‌ورا است که علاوه‌بر حالت‌دادن موهایتان را نرم و براق می‌کند.

کریستال «Crystal» این نوع ژل را به‌صورت تیوپی و در حجم 200 میلی‌لیتری به بازار عرضه کرده است. تیوپی‌بودن ژل به شما این امکان را می‌دهد که به اندازه موردنیاز از ژل استفاده کنید. داشتن عصاره‌ی آلوئه‌ورا در این محصول از خشکی مو جلوگیری کرده و ضدالتهاب و خارش است. گاهی اوقات بر اثر ماندن طولانی ژل روی پوست سر دچار خارش می‌شوید که وجود این عصاره از وجود این عوامل جلوگیری می‌کند. ژل‌ها نسبت‌به موس دوام و قدرت بیشتری دارد و تاثیر آن را می‌توان روی مو شاهد بود. استفاده از این ژل موهایتان را خشک نمی‌کند چرا که حاوی نرم‌کننده بوده و در نرم‌شدن و براق شدن مو سهیم است. بهترین زمان استفاده از این ژل روی موهای خشک است. در مدت زمانی که ژل روی موهایتان است اثری از چسبندگی و یا پوسته پوسته شدن شاهد نخواهید بود.

ژل مو کریستال سری «Fashion Studio» از نوع خشک و با خاصیت مرطوب‌کنندگی موهایتان را خوش‌فرم وخوش‌حالت می‌کند. این محصول برای آن دسته از افرادی که موهایشان فرم و حالتی به خود نمی‌گیرد مناسب است.

 

تصاویر بیشتر

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

مطالب مرتبط