پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44

خرید پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44 

قیمت : 390000 تومان

برند : doucce

خرید پستی پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44 

قیمت پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

پنکک دوکاره دوسه، علیرغم داشتن حالت پودری شکل، فرمول قوی آن به گونه ای است باعث تقویت پوست نیز می گردد. این محصول همچنین عیوب و چین و چروک پوست را پوشش داده و حالتی صاف و یکنواخت به آن می ‌دهد. این پودر فشرده فاقد بو و مواد چرب بوده و برای انواع پوست‌ ها مناسب است.
سیلیکون موجود در پنکک دوکاره دوسه به صورت قابل انعطافی روی پوست را فرا گرفته و آرایش را در تمام طول روز حفظ می ‌نماید، و شادابی را به چهره شما می‌ بخشد.

این پنکک با فرمول کرمی ای که دارد، آرایشی نیمه مات را ارائه می دهد. پیگمنت های این محصول با داشتن خاصیت ضد تعریق و ماندگاری بالا، پوششی بی نقص و کامل را فراهم می کند. همچنین با استفاده از آن، به پوست خود اجازه تنفس می دهید و این درحالی است که تمام سطح پوست شما را به طور کامل پوشش داده است.

این محصول فاقد ضد آفتاب است و وزن آن ۱۵ گرم است. محفظه پنکک نیز دارای پد و آینه می باشد.

 

تصاویر بیشتر

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

خرید پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44 ارزان , پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44 با قیمت ارزان , خرید doucce ارزان , doucce با قیمت ارزان , خرید پستی پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44 ,خرید اینترنتی پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44, خرید پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44 با قیمت 390000 ,خرید پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44 فقط 390000 ,خرید doucce پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44 ,خرید doucce با قیمت 390000,kharid پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44, gheymat پنکیک دوکاره دوسه مدل مینرال شماره 44  

مطالب مرتبط