كيت رنگ مو فشینلی بدون آمونیاک سری Natural مدل شاه بلوطي شماره 4.0

خرید كيت رنگ مو فشینلی بدون آمونیاک سری Natural مدل شاه بلوطي شماره 4.0 

قیمت : 65000 تومان

برند : FASCINELLE

خرید پستی كيت رنگ مو فشینلی بدون آمونیاک سری Natural مدل شاه بلوطي شماره 4.0 

قیمت كيت رنگ مو فشینلی بدون آمونیاک سری Natural مدل شاه بلوطي شماره 4.0 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

كيت رنگ مو فشینلی بدون آمونیاک سری Natural مدل شاه بلوطي شماره 4.0

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

کیت رنگ موی بدون آمونیاک فشینلی: این محصول یک کیت کامل شامل رنگ مو و اکسیدان و ماسک مراقبتی می باشد. رنگ موي آن شامل یک ترکیب کرمی بدون آمونیاك بوده که موهاي سفید را به خوبی تحت پوشش قرار می دهد و به دلیل نداشتن آمونیاك جهت افراد حساس به مواد شمیایی (آمونیاك) و خانم هاي باردار مناسب می باشد. به موهاي شما غناي رنگ هاي طبیعی و واقعی با انعکاس هاي گیرا را باز می گرداند. ترکیب انحصاري محافظ آن باعث تحکیم فیبر تار موهاي رنگ شده از داخل و خارج می گردد و از اثرات الکتریسته ساکن در مو جلوگیري می نماید. در هنگام رنگ کردن از رایحه دلپذیر آن لذت می برید و هیچگونه خارش و یا سوزش و یا حساسیتی را بدنبال نخواهد داشت.
مواد تشکیل دهنده:
روغن آرگان : سرشار از ویتامین E است که بین پولک هاي مو نفوذ می کند و مقاومت مو را افزایش می دهد و به صورت طبیعی به مو آب رسانی می کند و از وز شدن مو جلوگیري می نماید. ویتامین E آسیب هایی را که به دلیل اتو کشی زیاد، حرارت و استفاده از اکسیدان به مو وارد شده است را ترمیم نموده، به وسیله قراردادن پروتئین بین ساختار ساقه مو، قابلیت متوقف ساختن مو خوره را دارد.
روغن مغذی : درخشان کننده بعد از رنگ حاوي امگا 3 که شادابی و درخشش مو را تا رنگ کردن مجدد حفظ می کند.
نحوه استفاده:
تهیه کرم رنگ: رنگ را داخل بطري اکسیدان بریزید، مخلوط رنگ و اکسیدان را تکان داده تا محلولی هماهنگ به دست آورید. سپس سر اکسیدان را از قسمت قطره چکان جدا کرده و بر روي مو پخش نمائید. فرم آن سبب راحتی و دقت در رنگ کردن می گردد. این روش براي افراد تازه کار نیز قابل استفاده می باشد.
توصیه ها: پس از استفاده از نرم کننده موها را با آب سرد بشویید تا انعکاس موهایتان بیشتر شود و براي دوام رنگ مویتان از محصولات مناسب موهاي رنگ شده فشینلی استفاده نمائید.

 

تصاویر بیشتر

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

مطالب مرتبط