دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782

خرید دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782 

قیمت : 840000 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782 

قیمت دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782

 

نقد و بررسی تخصصی

اگر عمل تعویض کامل مفصل را انجام داده‌اید یا قرار است تحت جراحی قرار بگیرید، می‌توانید از مزایای فیزیوتراپی بعد از عمل بهره بگیرید. فیزیوتراپی به شما کمک می‌کند توانایی راه رفتن را به دست بیاورید. توان بخشی پس از جراحی تعویض مفصل زانو، نقش مهمی در راه رفتن و بازگشت بیمار به زندگی عادی ایفا می‌کند. مراقبت از بیمار در این دوران برای تسریع بهبود و موفقیت طی عمل ضروری است.

معرفی شرکت

 

شرکت  توان دانش مهرسام  از جمله شرکت های فناور وابسته به مرکز رشد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است که با تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به مجموعه برتر شرکت های دانش بنیان پیوست. شرکت دانش بنیان توان دانش مهرسام در خرداد ماه سال 1395 در حوزه طراحی و تولید و مشاوره فناوری توانبخشی و ورزشی و تولید تجهیزات سفارشی تاسیس شده است. هدف این شرکت توسعه، بومی سازی و در دسترس قرار دادن تکنولوژی های پیشرفته توانبخشی، خدمت رسانی فنی و مهندسی به محققین علوم بالینی است. شرکت توان دانش مهرسام ابداع کننده بازی های رایانه ای در حوزه توانبخشی و پیشرو در زمینه ربات های نرم توانبخشی در کشور است و تا کنون چندیدن اختراع ثبت شده داخلی داشته است. یکی از محصولات این شرکت، ابزار توانبخشی (active) زانو ، ران و شانه است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

توانبخشی

بازگشت بیمار به مرحله ای که قادر باشد، فعالیت‌های روزمره و عادی خود را بدون هیچ گونه کمکی پیش ببرد، از اهداف افدامات توانبخشی محسوب می‌شود. بسیار مهم و ضروری است که بیماران بعد از مرخصی از بیمارستان در یک مرکز فیزیوتراپی، برنامه توانبخشی خود را ادامه دهند تا به روند بهبودی خود کمک کنند و از بروز عوارض ناشی از جراحی پیشگیری کنند. متخصص فیزیوتراپی بهترین حرکات را با توجه به شرایط بیمار به وی آموزش می‌دهد و برنامه توانبخشی مناسبی را تهیه می‌کند. میزان موفقیت اقدامات توانبخشی هم، بستگی به اجرای صحیح برنامه ها بر اساس اهداف از قبل تعیین شده دارد. اهداف مد نظر توانبخشی در این بیماران بسته به مدت زمانی است که از عمل جراحی گذشته باشد و برنامه های آن در فاز های مختلف اجرا می شود. این اقدامات توانبخشی همچنین سرعت بهبودی بعد از ترخیص را افزایش می دهد.

دستگاه توانبخش

این دستگاه توانبخشی در ابعاد 80 × 20 × 6  سانتی متر تولید شده است که وزنی در حدور 2.5 کیلوگرم دارد. این محصول توسط شرکت توان دانش مهرسام عرضه شده است. طراحی منحصر به فرد این محصول موجب شده است که جهت تمرینات افزایش رنج حرکتی و ایجاد بی وزنی بسیار موثر باشد. به این ترتیب کاردرمان ها و فیزیوتراپ ها در ویزیت های در منزل می توانند با استفاده از این دستگاه، فاز های بعدی تمرینات را به بیماران آموزش دهند.

برای بهبود حال عمومی بیماران و کنترل و حفظ دامنه حرکات مفاصل اطراف محل عمل برای از بین بردن درد و چسبندگی و محدودیت حرکتی می توان از این دستگاه استفاده کرد.

دانش مهندسی پزشکی به کار گرفته شده در طراحی این محصول منجر شده است تا این دستگاه برای کاهش تورم بعد از عمل جراحی، افرایش خون رسانی بافت، افزایش دامنه حرکتی (ROM)، فزایش قدرت عضلانی، کاهش تشکیل جای زخم (Scar Formation)، افزایش قدرت پا و  کاهش درد بعد از عمل جراحی کاربرد داشته باشد.

متخصصان فیزیوتراپی و کاردرمانی ، از دستگاه توانبخشی برای بیمارانی که جراحی مفصل زانو انجام دادند و پس از جراحی نیاز به خدمات توانبخشی جهت افزایش دامنه حرکتی در زانو دارند، استفاده می کنند.

نگاه کلی

ابزار توان بخش (Active) زانو و ران هر چند که مشابه خارجی در ایران دارد، اما با طراحی جدید روی تولید داخلی،  امکان تغییر تنظیمات آن براساس شرایط بیمار و درطول دوره درمان را به جود آورده  و کارآیی این وسیله را  دو چندان کرده است. این وسیله ، در افرادی که دچار ضعف مفاصل زانو شده اند نیز کاربرد دارد و به عنوان یک ابزار ارزان قیمت ، بادوام و کم وزن ، می تواند در اختیار بیماران قرار بگیرد تا جهت ادامه فرآیند فیزیوتراپی در منزل ، از آن استفاده کنند.

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

انتظار بسیاری از بیماران که به دلایل مختلف  مجبور به عمل تعویض مفصل شده اند، داشتن روزهای بدون درد و بازگشت به یک زندگی نسبتا طبیعی است. برای بدست آمدن یک نتیجه مطلوب از عمل جراحی تعویض مفصل باید موارد متعددی را رعایت کرد. بدون رعایت آنها دیر یا زود مفاصل دوباره دچار مشکل خواهند شد. به همین دلیل کیفیت مراقبتهای بعد از جراحی در دوران نقاهت از مهمترین عوامل تاثیرگذار در موفقیت آن است. اقدامات توانبخشی بعد از جراحی، منجر به ترخیص زودتر، برگشت سریع تر دامنه حرکتی مفصل، کاهش بهتر تورم و کاهش احتمال سایر عوارض حین بستری می شود. دستگاه توانبخشی فوق از محصولاتی است که برای این منظور تولید شده است. این ابزار با استفاده از حرکات کنترل شده به تقویت عضلات، افزایش رنج حرکتی و ترمیم جراحت پس از عمل کمک می کند. این ابزار مناسب افرادی که عمل جراحی تعویض مفصل زانو یا پارگی تاندون انجام داده اند؛ البته این دستگاه برای افرادی که دچار ضعف مفاصل شده اند هم کاربرد دارد.

 

تصاویر بیشتر

 

دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782
دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782
دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782
دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782
دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782

 

 

خرید دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782 ارزان , دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782 با قیمت ارزان , خرید Miscellaneous ارزان , Miscellaneous با قیمت ارزان , خرید پستی دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782 ,خرید اینترنتی دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782, خرید دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782 با قیمت 840000 ,خرید دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782 فقط 840000 ,خرید Miscellaneous دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782 ,خرید Miscellaneous با قیمت 840000,kharid دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782, gheymat دستگاه توانبخشی زانو توان دانش مهرسام مدل C32782  

مطالب مرتبط