بالش طبی هوشمند مدل Wave

خرید بالش طبی هوشمند مدل Wave 

قیمت : 247000 تومان

برند : Hooshmand

خرید پستی بالش طبی هوشمند مدل Wave 

قیمت بالش طبی هوشمند مدل Wave 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

بالش طبی هوشمند مدل Wave

 

نقد و بررسی تخصصی

در ساخت بالش طبی هوشمند مدل «Wave» از فناوری دولایه استفاده‌ شده است که به ادعای شرکت سازنده، برای اولین بار در ایران انجام می‌شود. در این بالش از یک لایه مموری فوم و یک لایه فوم پلی اورتان استفاده کرده‌اند که باعث می‌شود فرم بالش بهتر با فرم سر و گردن هماهنگ شود.

اینفوگراف

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

در ساخت بالش طبی «هوشمند» مدل «Wave» از فناوری دولایه استفاده‌ شده است که به ادعای شرکت سازنده، برای اولین بار در ایران انجام می‌شود. در این بالش از یک لایه مموری‌فوم و یک لایه فوم پلی‌اورتان استفاده کرده‌اند که باعث می‌شود فرم بالش بهتر با فرم سر و گردن هماهنگ شود. مموری‌فوم خاصیت شکل‌گیری و انعطاف بالایی دارد. به این معنی که با قرارگرفتن سر روی آن شکل می‌گیرد؛ اما با برداشتن سر، دوباره به حالت اولیه‌ی خود بازمی‌گردد. مدل Wave یا موج‌دار روکش قابل‌شست‌وشو دارد که به صورت زیپی از بالش جدا می‌شود و می‌توان آن را داخل ماشین لباس‌شویی انداخت. مزیت‌های استفاده از این بالش کاهش فشار روی ستون فقرات و گردن، بهبود گردش خون در سر و گردن، پیشگیری از دردهای سر و گردن و درنهایت داشتن خوابی راحت است. ابعاد این بالش 10×31×60 سانتی‌متر بوده که تقریبا هم‌اندازه‌ی بالش‌های استاندارد است.

 

تصاویر بیشتر

 

بالش طبی هوشمند مدل Wave
بالش طبی هوشمند مدل Wave
بالش طبی هوشمند مدل Wave

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

خرید بالش طبی هوشمند مدل Wave ارزان , بالش طبی هوشمند مدل Wave با قیمت ارزان , خرید Hooshmand ارزان , Hooshmand با قیمت ارزان , خرید پستی بالش طبی هوشمند مدل Wave ,خرید اینترنتی بالش طبی هوشمند مدل Wave, خرید بالش طبی هوشمند مدل Wave با قیمت 247000 ,خرید بالش طبی هوشمند مدل Wave فقط 247000 ,خرید Hooshmand بالش طبی هوشمند مدل Wave ,خرید Hooshmand با قیمت 247000,kharid بالش طبی هوشمند مدل Wave, gheymat بالش طبی هوشمند مدل Wave  

مطالب مرتبط