آباژور رومیزی طرح فروزن

خرید آباژور رومیزی طرح فروزن 

قیمت : 165000 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی آباژور رومیزی طرح فروزن 

قیمت آباژور رومیزی طرح فروزن 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

آباژور رومیزی طرح فروزن

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

مجموعه روشنایی تابنده با بهره گیری از نیروی خلاق محصولات روشنایی را با توجه به نیاز روز مشتریان خود طراحی و به بازار عرضه می کند. از مهمترین ویژگی های این مجموعه وجود فرایند بهبود مستمر کیفیت و به روزرسانی طراحی با توجه به بازخوردهای مشتریان است که با در نظر گرفتن این امر بیشترین سطح رضایتمندی مشتریان قابل حصول است. تابنده در راستای ایجاد کیفیت بالای محصول و تعهد به مشتری از یک طرف از توانمندی هنرمندان صنایع دستی بهره می گیرد و از طرف دیگر با استفاده از دانش مهندسین نخبه دانشگاهی و بستر سخت افزاری و نرم افزاری فناوری روز دنیا محصول با کیفیت ایرانی تولید می کند.
آباژور رومیزی طرح فروزن تابنده توسط طراحان مجموعه روشنایی تابنده طراحی و در کارگاه این مجموعه تولید می شود. این محصول با اولویت استفاده از مواداولیه با کیفیت ایرانی و در صورت عدم تولید از مواداولیه مرغوب وارداتی دارای استانداردهای جهانی تولید شده است. رنگ فریم بدنه این محصول ضد خش الکترواستاتیک کوره ای می باشد. همچنین جنس پارچه استفاده شده پارچه مخمل با کیفیت چاپ بالا است. آباژور رومیزی طرح فروزن تابنده را می توانید در اتاق کودک دلبندتان استفاده کنید.
در هنگام خرید توجه داشته باشید که محصولات روشنایی تابنده تمامی کالاهای خود را با بسته بندی ویژه خود با علامت و لوگوی این مجموعه از طریق سایت دیجی کالا به دست شما می رساند و محصولات مشابه که دارای بسته بندی محصولات روشنایی تابنده نمی باشند مورد تائید و خدمات پس از فروش نیستند.

 

تصاویر بیشتر

 

آباژور رومیزی طرح فروزن
آباژور رومیزی طرح فروزن

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

مطالب مرتبط