آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا

خرید آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا 

قیمت : 150000 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا 

قیمت آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا

 

 

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

مجموعه روشنایی تابنده با بهره گیری از نیروی خلاق محصولات روشنایی را با توجه به نیاز روز مشتریان خود طراحی و به بازار عرضه می کند. از مهمترین ویژگی های این مجموعه وجود فرایند بهبود مستمر کیفیت و به روزرسانی طراحی با توجه به بازخوردهای مشتریان است که با در نظر گرفتن این امر بیشترین سطح رضایتمندی مشتریان قابل حصول است. تابنده در راستای ایجاد کیفیت بالای محصول و تعهد به مشتری از یک طرف از توانمندی هنرمندان صنایع دستی بهره می گیرد و از طرف دیگر با استفاده از دانش مهندسین نخبه دانشگاهی و بستر سخت افزاری و نرم افزاری فناوری روز دنیا محصول با کیفیت ایرانی تولید می کند.
آباژور رومیزی مدل آرتا توسط طراحان مجموعه روشنایی تابنده طراحی و در کارگاه این مجموعه تولید می شود. این محصول با اولویت استفاده از مواداولیه با کیفیت ایرانی و در صورت عدم تولید از مواداولیه مرغوب وارداتی دارای استانداردهای جهانی تولید شده است. جنس پارچه استفاده شده روبان می باشد. از آباژور رومیزی مدل آرتا می توانید در اتاق خواب، سالن پذیرایی و یا دفتر کارتان استفاده کنید. در هنگام خرید توجه داشته باشید که محصولات روشنایی تابنده تمامی کالاهای خود را با بسته بندی ویژه خود با علامت و لوگوی این مجموعه از طریق سایت دیجی کالا به دست شما می رساند و محصولات مشابه که دارای بسته بندی محصولات روشنایی تابنده نمی باشند مورد تائید و خدمات پس از فروش نیستند.

 

تصاویر بیشتر

 

آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا
آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا
آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا

 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول کلیک نمایید.

 

 

خرید آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا ارزان , آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا با قیمت ارزان , خرید Miscellaneous ارزان , Miscellaneous با قیمت ارزان , خرید پستی آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا ,خرید اینترنتی آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا, خرید آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا با قیمت 150000 ,خرید آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا فقط 150000 ,خرید Miscellaneous آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا ,خرید Miscellaneous با قیمت 150000,kharid آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا, gheymat آباژور رومیزی تابنده مدل آرتا  

مطالب مرتبط